Congratulations to these Summer Long Winners
Note: Families will need to email [email protected] to claim student prizes.
Laptops will be delivered to the schools the week of August 15.
Boyette Springs Elementary School - Miles E. - 5th Grade
Dunbar Elementary Magnet School - Oden R. - 1st Grade
Tomlin Middle School - Elizabeth C. - 7th Grade
Leto High School - Sadelley R. - 9th Grade
Congratulations to these July Winners
Tampa Palms Elementary School - Manishanmukh A. - Kindergarten
Boyette Springs Elementary School - Aiden M. - Kindergarten
Mintz Elementary School - Aaliyah F. - Kindergarten
Anderson Elementary School - Isaac M.-G. - 1st Grade
Lomax Elementary Magnet School - Kevin A. - 1st Grade
Chiles Elementary School - Anna L. - 2nd Grade
Schwarzkopf Elementary School - Patrick T. - 2nd Grade
Mabry Elementary School - Idolis C. - 2nd Grade
Morgan Woods Elementary - Aanuoluwa F. - 2nd Grade
Hunters Green Elementary School - Alexis M. - 2nd Grade
Bryant Elementary School - Ria M. - 3rd Grade
Valrico Lake Advantage Academy - Joel S. - 3rd Grade
Tampa Palms Elementary School - Ridhan A. - 4th Grade
Bellamy Elementary School - Bryan M.-J. - 4th Grade
Brooker Elementary School - Tristan K. - 4th Grade
Riverview Academy of Math and Science - David O. - 4th Grade
Stowers Elementary School - Mina Y. - 4th Grade
MacFarlane Park Elementary School - Wathson A. - 4th Grade
Sheehy Elementary School - Olissa B. - 4th Grade
Bevis Elementary School - Vitoria K. - 5th Grade
Williams Middle Magnet School - Nicole P. - 6th Grade
Williams Middle Magnet School - Prathik K. - 6th Grade
Williams Middle Magnet School - Mannat M. - 6th Grade
Barrington Middle School - Eric Y. - 6th Grade
Liberty Middle School - Sophia C. - 6th Grade
Wilson Middle School - Cecilia D. - 6th Grade
Tomlin Middle School - Elizabeth C. - 7th Grade
Ferrell Girls Preparatory Academy Middle School - Blen T. - 7th Grade
Martinez Middle School - Nikhil K. - 7th Grade
Strawberry Crest High School - Ivonne P. - 9th Grade
Congratulations to these June Winners
Kingswood Elementary School - Sergio M.-V. - Kindergarten
Dunbar Elementary Magnet School - Oden R. - 1st Grade
Pizzo K-8 School - Jocelyn A.-D. - 1st Grade
Clark Elementary School - Kaden L. - 1st Grade
Villa Madonna - Marquis C. - 1st Grade
Home School Kids - Elijah B.-A. - 1st Grade
Home School Kids - Adriel B. - 1st Grade
Lake Magdalene Elementary School - Hredhaan K. - 2nd Grade
McKitrick Elementary School - Averi V. - 2nd Grade
New Jerusalem Christian Academy - Caleb T. - 2nd Grade
Home School Kids - Aianah B. - 3rd Grade
Westchase Elementary School - Shanaya A. - 3rd Grade
Nelson Elementary School - Alexander P. - 3rd Grade
HILLSBOROUGH VIRTUAL SCHOOL - Tathva D. - 3rd Grade
Bryant Elementary School - Mahveen A. - 3rd Grade
Foundation Christian Academy - Zoe B. - 4th Grade
Pride Elementary School - Praneet P. - 4th Grade
Mort Elementary A Community Partnership School - Yerick E.-V. - 4th Grade
St. Stephen Catholic School - Francine A. - 5th Grade
Boyette Springs Elementary School - Miles E. - 5th Grade
Bell Shoals Baptist Academy - Gabbie H. - 6th Grade
Walker Middle Magnet School - Sachi S. - 6th Grade
Franklin Boys Preparatory Academy Middle School - Jordan F. - 6th Grade
Benito Middle School - Arnav S. - 6th Grade
Marshall Middle Magnet School - Yaqoob K. - 6th Grade
Bell Creek Academy - Daniel K. - 7th Grade
Jennings Middle School - Isaiah A. - 7th Grade
Riverview Academy of Math and Science - Daniel O. - 8th Grade
Leto High School - Sadelley R. - 9th Grade
King High School - Andrew K. - 9th Grade
Note: Families will need to email [email protected] to claim student prizes.